Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліцейських навчили методам деескалації домашніх конфліктів та прийомам меддопомоги

На Полтавщині поліцейських навчили методам деескалації домашніх конфліктів та прийомам меддопомоги

Сертифікати про проходження спеціального курсу із протидії домашньому насильству отримали 30 поліцейських превенції з різних районів області. Упродовж п’яти днів “слухачі” опановували теорію і практику застосування правових норм на базі Тренінгового центру поліції.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Як повідомив Роман Дорош, інспектор управління превентивної діяльності Главку поліції і, за “сумісництвом”, сертифікований тренер, під час навчання розглянули актуальні зміни у законодавстві, що регулюють порядок реагування на факти домашнього насильства, а також надання постраждалим від таких дій правових і психологічних послуг.

Детально простудіювали нові форми й методи роботи з домашніми кривдниками і жертвами насилля. Спочатку на теоретичному рівні, розклавши “по полицях” Закони та підзаконні нормативно-правові акти, потім у змодельованих ситуаціях.

Кожен слухач “закріпив” пройдений матеріал в умовах, так би мовити, реального домашнього конфлікту. Опрацювали весь алгоритм дій – від моменту отримання повідомлення до складення адміністративного матеріалу або прийняття рішення, адекватного конкретному випадку.

Значну увагу приділили принципам надання першої домедичної допомоги. Докладно розглянули та відпрацювали прийоми серцево-легеневої реанімації на фантомі, що імітує фігуру людини, з блоком електронного контролю.

За підсумками навчального курсу поліцейські пройшли тестування та отримали сертифікати. Документ, що засвідчує кваліфікаційний рівень фахівців, випускникам вручив Олексій Манжиєвський, заступник начальника поліції області.

“Роман Дорош наголосив, що протягом року спеціальний курс підготовки повинні пройти всі офіцери превентивного блоку поліції, які працюють у сфері протидії домашньому насильству – дільничні офіцери, інспектори ювенальної превенції та груп реагування патрульної поліції”. – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: