Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині немає підтверджених випадків COVID-19, на самоізоляції 1286 людей, – Олег Синєгубов

На Полтавщині немає підтверджених випадків COVID-19, на самоізоляції 1286 людей, – Олег Синєгубов

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час брифінгу 25 березня.

“На сьогоднішні на Полтавщині не зафіксовано офіційно підтверджених випадків COVID-19. На самоізоляції перебуває 1286 людей. Проте ця цифра активно збільшується. Це переважно люди, які повертають з-за кордону. Звертаюсь до них: знаходьтеся на самоізоляції і в жодному випадку не порушуйте вимог карантину. Полтавщина отримала більше 5 тисяч експрес-тестів і майже 2 тисячі тестів-систем ПЛР. Працюємо над тим, щоб зараз ми самостійно могли проводити тести, не відправляти їх на Київ, а на місці перевіряти чи є захворювання на коронавірус чи немає. Також отримали додаткові засоби захисту для лікарів: маски, костюми”, – повідомив Олег Синєгубов.

Очільник Полтавщини нагадав, що в області визначені 17 інфекційних відділень, які першими прийматимуть людей, у разі виявлення в них захворювання на коронавірус.

“Крім того, ми готуємо й інші відділення, інші лікарні. У разі необхідності, можна буде швидко перепрофілювати їх для прийняття хворих на коронавірус”, – додав Синєгубов.

Також на Полтавщині вирішують питання підвезення лікарів до місць роботи.

“Зараз оперативно вирішуємо питання щодо підвезення лікарів, працівників Нацполіції до місць роботи. Частково задіяли і шкільні автобуси, тому що вони проплачені (пальне є) і їх можна для цього використовувати”, – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, в Україні лабораторно підтвердили 113 випадків COVID-19.

Також запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.

Номери телефонних гарячих ліній: “медична” 0800505032, по питаннях соцзахисту – 0800500620.

Також у Полтаві працює гаряча лінія для громадян, які повернулися з-за кордону: 0505052959

Система Orphus