Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині місцеві підприємства перепрофілювали на випуск дезінфікуючих засобів та масок

На Полтавщині місцеві  підприємства перепрофілювали на випуск дезінфікуючих засобів та масок

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час брифінгу 20 березня розповів, що місцеві підприємтсва на Полтавщині вже перепрофілювали на випуск засобів для дезінфекції та масок.

“Ми не тільки очікуємо на допомогу центральної влади – ми вже пропрацювали над тим, щоб існуючі підприємства на території області перепрофілювали на випуск продукції, яка сьогодні гостро необхідна: дезінфікуючі засоби, маски. Вони вже поступають в медичні заклади, завдяки цьому вже сьогодні частково забезпечили лікарні та аптеки масками та дезінфекторами”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: Дефіцит засобів індивідуального захисту та антисептиків, які є в лікарнях, буде ліквідовано найближчим часом, – Віктор Ляшко

317 тисяч одноразових масок Полтавщина отримала з державного резерву. Їх направили в лікарні та заклади, що будуть задіяні під час лікування хворих. До 21 березня вони всі будуть розподілені між медичними закладами. Це маски для тих, хто на «передовій»: співробітники лікарень, швидкі, правоохоронці та інші.

“Із приводу спекуляції на масках та антисептиках: ми співпрацюємо з Антимонопольним комітетом, щоб жорстко реагувати на необґрунтовано завищенні ціни”, – повідомив Олег Синєгубов

Нагадаємо, на Полтавщині випадків захворювання на коронавірус не виявлено, – Олег Синєгубов

Система Orphus Поделиться на fb