Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині людям похилого віку та людям з інвалідністю планують доставляти продукти харчування і ліки у найвіддаленіші райони

На Полтавщині людям похилого віку та людям з інвалідністю планують доставляти продукти харчування і ліки у найвіддаленіші райони

Понад 250 тисяч жителів Полтавщини – люди старші за 65 років. З них 56 осіб старше 100 років. На обліку в соцзахисті 17 тисяч одиноких пристарілих громадян, людей з інвалідністю, які обслуговуються на дому.

Тому на Полтавщині планують доставляти продукти харчування, ліки людям похилого віку та людям з інвалідністю у найвіддаленіші райони області. Про це на брифінгу 20 березня повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“У час такого випробування ми не залишаємо їх на самоті. Ми постійно контактуємо з головами районних державних адміністрацій, головами ОТГ, сіл та селищ, щоб отримувати повну інформацію і вчасно надавати допомогу. За потреби ми зможемо організувати доставку продуктів харчування, ліків, речей першої необхідності у найвіддаленіші райони регіону”

Співробітники департаменту соціального захисту ОДА працюють у штатному режимі і готові прийти на допомогу. Громадяни можуть звернутися на гарячу лінію 0 800 500 620 із 9 до 18 години для консультацій щодо соціальних виплат, субсидій, підвезення ліків та продуктів тощо.

Також в регіоні функціонує 9 відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіальних центрів та центру надання соціальних послуг. Нині в них перебувають 174 особи. Також в області функціонує 14 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Перейти до вмісту