Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби зобов’язали суб’єктів господарювання повернути споживачам 7 мільйонів гривень за житлово-комунальні послуги

На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби зобов’язали суб’єктів господарювання повернути споживачам 7 мільйонів гривень за житлово-комунальні послуги

Протягом 2019 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснили 22 планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на ринку житлово-комунальних послуг. Під час перевірок порушення встановлено в 20 випадках.

Про це повідомляють у Полтавській ОДА.

За результатами проведених заходів прийнято 15 рішень про застосування до суб’єктів господарювання адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 13,1 млн грн та 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладання штрафів на загальну суму 2,9 тисяч гривень.

Крім того, фахівці Головного управління склали 18 приписів щодо усунення порушень під час формування, встановлення, застосування державних регульованих цін/тарифів і приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства.

Відповідно до прийнятих рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій зобов’язано повернути кошти споживачам на загальну суму 7 мільйонів гривень.

Унаслідок зменшення розмірів планованих і затверджених тарифів на житлово-комунальні протягом 2019 року фахівці Головного управління попередили обрахування споживачів у розрахунку на річні обсяги надання послуг на загальну суму 17,5 мільйонів гривень.

Із метою створення ефективної системи забезпечення цінової стабільності та стримування інфляційних процесів, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області вживають заходи щодо запобігання порушенням у сфері ціноутворення, забезпечення встановлення економічно обґрунтованих цін та недопущення їх безпідставного зростання на споживчому ринку.

поширити новину: