На Полтавський напівмарафон вже зареєструвалося більше півсотні учасників

Масштабні бігові змагання мають відбутися 6 вересня.

За інформацією організаторів, станом на 13 годину 31 березня у напівмарафоні зареєструвалося 544 учасника з різних куточків країни (Полтава, Кременчук, Київ, Харків, Дніпро, Суми, Львів та інші).

Слід відзначити, що довжина найбільшої дистанції (напівмарафоної) складає 21,0975 км.

Нагадаємо, минулого року вперше напівмарафон відбувся на новій локації – напроти будівлі Полтавської обласної державної адміністрації по вулиці Соборності. На дистанції (21 км, 10 км, 5 км, естафети 4х5+1х6, 1 км, забіги для дорослих та дітей на 1 км, 500 м і 100 м.) загалом зареєструвалося 5206 бігунів різних категорій підготовки.

Перемогу у Чемпіонаті України з напівмарафону здобув житель Білої Церкви (Київська область) спортсмен Ігор Олефіренко з результатом 01:04:42. Друге місце посів Олександр Сітковський (01:04:56), а третє – Артем Кабзан (01:05:10).

Що стосується традиційного напівмарафону, то призові місця посіли Дмитро Пожевілов (01:10:03), Антон Заиченко (01:17:02) та Володимир Билим (01:17:41).