Ви тут:
Суспільство Україна 

На платформі Prometheus з’явився онлайн-курс “Коронавірусна інфекція: факти проти паніки”

На платформі Prometheus з’явився онлайн-курс “Коронавірусна інфекція: факти проти паніки”

Сьогодні на українській освітній платформі Prometheus стартує новий онлайн-курс “Коронавірусна інфекція: факти проти паніки”, який за словами творців розвінчує найпоширеніші міфи і надає достовірну інформацію про нову коронавирусной інфекції COVID-19.

Про це інформує Itc.ua.

Курс створено спільно Prometheus і медичної платформою INgenius, в ньому коротко і доступно викладено найважливіші факти, зібрані авторитетними вченими і міжнародними організаціями охорони здоров’я.

В курсі дадуть відповідь на такі питання:

Що відомо про вірус – скільки він живе в повітрі і на поверхні предметів, яка вірогідність заразитися від хворої людини, що робити, щоб убезпечити себе і близьких.

Наскільки небезпечна коронавірусна інфекція? Вплив віку, статі, хронічних захворювань, важкість перебігу хвороби.

Основні симптоми – коли залишатися вдома, а коли йти до лікаря.

Ускладнення – від чого помирають хворі і як це лікують.

Чим не лікують коронавірус.

Кому не потрібна маска, а кому вона допоможе.

Чи передається вірус від домашніх тварин, укусів комах і посилок з регіонів зараження.

Основні протоколи дій в разі перебування поруч з хворим коронавірусів.

Автор курсу Федір Лапій – кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Член експертної групи МОЗ України “Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитології”. Голова правління “Батьки за вакцинацію”.

Курс підготовлений на основі даних Всесвітньої організації охорони здоров’я, Американської служби контролю інфекційних захворювань (CDC), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) та порталу для лікарів, що працює на принципах доказової медицини Empendium.

Курс “Коронавірусних інфекція: факти проти паніки” буде доступний сьогодні з 20:00 за наступним посиланням. Відеоматеріали курсу також будуть опубліковані на YouTube-каналі INgenius з 23 березня.

Фото: Itc.ua

поширити новину: