Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На період карантину у Кременчуці запровадили режим обмежень у громадському транспорті

На період карантину у Кременчуці запровадили режим обмежень у громадському транспорті

На виконкомі Кременчуцької міської ради прийняли рішення Про запровадження режиму обмежень в громадському транспорті в місті Кременчуці. Цим рішенням запроваджено режим обмежень в громадському транспорті в місті Кременчуці на період дії карантинних заходів.

Здійснювати пасажирські перевезення у місті будуть виключно на регулярних спеціальних маршрутах відповідно до затвердженої схеми регулярних спеціальних маршрутів міста Кременчука, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Зокрема встановлено час роботи на регулярних спеціальних маршрутах, які обслуговуються КП «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана»: тролейбусні маршрути з 05:00 до 21:30 години щоденно; автобусний маршрут з 05:00 до 21:00 години щоденно, а час роботи на регулярних спеціальних маршрутах, які обслуговуються підприємствами приватної форми власності, з 06:30 до 11:00 години та з 16:00 до 21:00 години щоденно.

Користуватимуться спеціальними маршрутами виключно працівники підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність міста Кременчука, і які мають відповідні спеціальні квитки, посвідчення особи та мають засоби індивідуального захисту (маски). Для громадян проїзд буде безкоштовним, усі затрати бере на себе міський бюджет.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus