Ви тут:
Суспільство Україна 

На кордоні зафіксовано найнижчий пасажиропотік за останній час, — прикордонники

На кордоні зафіксовано найнижчий пасажиропотік за останній час, — прикордонники

Минулої доби співробітники Держприкордонслужби України здійснили менш як 14 тисяч пропускних операцій. Це найнижчий зафіксований показник перетинань кордону.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Загалом в Україну в’їхало близько 9 тисяч осіб, більшість їх – майже 7,5 тисяч осіб – наші співвітчизники, які повернулися з-за кордону. До 5 тисяч осіб, серед яких 1,6 тисячі іноземців, оформлено на виїзд з України.

На сьогоднішній ранок, 30 березня, на кордоні немає ані черг осіб, які подорожують власним транспортом, ані тих, хто прибув до пунктів пропуску пішки.

Серед українців, які 29 березня повернулися з-за кордону, понад 2 тисяч осіб прибули без власного транспорту. Для перевезення піших мандрівників за сприяння Держприкордонслужби України залучалися транспортні засоби надані місцевою владою та ДСНС.

Майже 1 тисячу українців прикордонники оформили в аеропорту “Бориспіль”. Ці громадяни прибули 6 спеціальними авіарейсами.

Також учора в Україну потягом з Росії прибуло майже 700 пасажирів, переважна більшість з яких – наші співвітчизники, решта – іноземці, які мають право в’їхати в нашу країну.

За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 9 тисяч осіб. У пункті пропуску “Рава-Руська”, що на Львівщині, в однієї громадянки України, яка в’їжджала мікроавтобусом, під час скринінгу було виявлено підвищену температуру в 39 градусів. Каретою швидкої допомоги особу направлено до медзакладу.

Всім особам, які прибули в Україну встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки.

“Крім того наголосимо, Уряд України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″. Відповідно до прийнятих змін – особи, що відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді, вважаються такими, що мали контакт з хворим на зазначену хворобу, і підлягають обов’язковій обсервації (ізоляції) протягом 14 днів після перетину державного кордону у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДПСУ

поширити новину: