Ви тут:
Суспільство Україна 

На Дніпропетровщині відбулись масштабні навчання ЗСУ

На Дніпропетровщині відбулись масштабні навчання ЗСУ

На Дніпропетровщині завершилося двоступеневе командно-штабне навчання з однією із танкових бригад, сил територіальної оборони, авіації Сухопутних військ та Повітряних Сил ЗС України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

За легендою навчання, бригада з приданими підрозділами зупинила вторгнення агресора. Танкові й механізовані підрозділи за підтримки артилерії та армійської авіації, авіації Повітряних Сил перейшли у контрнаступ, завершили оточення і знищення угруповання противника в умовах застосування агресором зброї масового ураження.

Особливу увагу на навчанні під керівництвом командувача військ ОК “Схід” генерал-майора Олександра Нестеренка приділено вогневому ураженню противника під час наступу. Першочергово було здійснено знищення довготривалих вогневих споруд на передньому краї оборони противника з подальшим вогневим супроводженням танкових підрозділів з комбінованим ураженням противника із застосуванням артилерійських боєприпасів різної вражаючої дії.

“Зокрема, під час навчання було відпрацьовано подолання завчасно підготовленої оборони з якісно побудованими системами інженерних загороджень, позицій”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus