Ви тут:
Суспільство Україна 

На час карантину банківська система працюватиме у звичайному режимі

На час карантину банківська система працюватиме у звичайному режимі

Банки на сьогодні є достатньо стійкими, високоліквідними та капіталізованими і продовжують безперебійно обслуговувати клієнтів.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Національний банк готовий забезпечити підтримку ліквідності банківської системи. Нині банківська система має історично високі рівні ліквідності. Однак за необхідності банки в будь-який момент можуть отримати підтримку завдяки постійним інструментам рефінансування.

“Національний банк готовий заспокоїти валютний ринок, за потреби і далі проводячи валютні інтервенції для згладжування курсових коливань, як робив це минулого тижня і щодня цього тижня. Сьогодні ми маємо достатній запас міцності: міжнародні резерви України перевищують 26 млрд дол. США”, – йдеться у повідомленні.

Також НБУ готовий зробити все необхідне для забезпечення безперебійного касового обслуговування та поповнення банкоматів на випадок підвищеного попиту на готівку з боку населення.

Нацбанк готовий знезаражувати гривневі банкноти у сховищі.

“Загалом ми радимо всім громадянам дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та якомога рідше відвідувати громадські місця, зокрема і відділення банків. Користуйтеся послугами дистанційного банкінгу та будьте здоровими!”, – йдеться у повідомленні НБУ.

Фото: НБУ

Система Orphus