Ви тут:
здоров’я Суспільство Україна 

МОЗ закликає не робити ажіотаж стосовно наявності чи відсутності хірургічних масок в аптечній мережі

МОЗ закликає не робити ажіотаж стосовно наявності чи відсутності хірургічних масок в аптечній мережі

В Україні зафіксований 1 випадок COVID-19. Наразі людина знаходиться в ізоляції, стан задовільний. Підвищеної температури немає, станом на ранок 36,8 С. Пневмонічні прояви відсутні.

Зараз в Україні зафіксовано ще 6 підозр на COVID-19 інфекцію. 2 зразки вже знаходяться у референс-лабораторії Центру громадського здоров’я, 4 – вже відправлені.

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко наголосив, що не варто скуповувати хірургічні маски.

“Закликаємо не робити ажіотаж стосовно наявності чи відсутності цих масок в аптечній мережі. Ми всі маємо зрозуміти, що хірургічна маска на здоровій людині викликає оманливе відчуття безпеки. Ми повинні її одягати лише у разі появи симптомів для того, щоб зменшити відстань на яку може поширюватися збудник тої чи іншої хвороби. Це стосується і коронавірусної інфекції”, – зазначив Віктор Ляшко.

В усіх регіонах України продовжують проводити навчання на випадок реєстрації COVID-19. У ньому беруть участь медики, епідеміологи, рятувальники, поліція й органи місцевої влади. Навчання відбувається у всіх медичних закладах, що визначені як госпітальні бази для прийому хворих із новою коронавірусною інфекцією.

 

Система Orphus