Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

МОЗ розпочав офіційну співпрацю з Rakuten Viber

МОЗ розпочав офіційну співпрацю з Rakuten Viber

МОЗ України розширює майданчики комунікації та створює офіційну Viber-спільноту “Коронавірус_інфо”, де буде публікувати актуальну й достовірну інформацію від відомства про ситуацію щодо поширення коронавірусу в країні. Майданчик авторизований компанією Rakuten Viber. Також через месенджер будуть розсилатися in-app сповіщення всім зареєстрованим в Україні користувачам.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ України

Щоб долучитися до спільноти, переходьте за посиланням: https://bit.ly/2J3CWgX

У рамках протидії поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні та з огляду на зростаючу потребу користувачів у коректній та своєчасній інформації, Міністерство охорони здоров’я України запустило офіційну спільноту у Viber – “Коронавірус_інфо”, де буде ділитися останніми новинами і даними про ситуацію з COVID-19 у країні.

Як це буде?

МОЗ України буде публікувати останні новини та дані про коронавірус в Україні, кількість випадків зараження, а також розповідатиме про запобіжні заходи, яких варто дотримуватися у період карантину. Це єдина верифікована і підтверджена спільнота Міністерства охорони здоров’я у Viber, в якій буде публікуватися достовірна інформація з офіційних джерел МОЗ України.

Нагадаємо, станом на 21 березня 2020 року по всій території України виявлено 41 випадок зараження коронавірусом, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. У країні запроваджено суворий карантин.

МОЗ України закликає споживати інформацію лише з надійних джерел. Усі оперативні дані, рекомендації та інструкції оперативно надаються на офіційних сторінках МОЗ

Офіційний вебсайт МОЗ http://www.moz.gov.ua/
Офіційна сторінка МОЗ у Facebook https://www.facebook.com/moz.ukr/
Офіційний телеграм-канал Міністерства Коронавірус_інфо https://t.me/COVID19_Ukraine
Telegram-бот МОЗ із відповідями на найпоширеніші питання про коронавірус https://t.me/COVID19_Ukraine_Bot
Відповіді на основні запитання про COVID-19 http://covid19.com.ua

поширити новину: