Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

Місцеві адміністрації можуть надсилати заявки на конкурс зі створення навчально-практичних центрів, – МОН

Місцеві адміністрації можуть надсилати заявки на конкурс зі створення навчально-практичних центрів, – МОН

До 21 березня 2020 року місцеві адміністрації можуть надсилати заявки на конкурс зі створення навчально-практичних центрів. Для цього передбачено 259 млн гривень, які МОН розподілить між закладами-учасниками за прозорими та чіткими критеріями.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Відеороз’яснення про умови та терміни конкурсу опублікували на YouTube-каналі МОН 5 березня, а також у відповідному розділі сайту.

“Від початку прийому заявок ми намагаємось відповідати на усі запитання закладів або місцевих управлінь. Адже це вперше, коли створення центрів проходить у форматі конкурсу з чіткими правилами та критеріями. Сподіваюсь, що це відео додатково допоможе управлінцям зорієнтуватися у термінах подачі документів, етапах конкурсу та критеріях, за якими здійснюватиметься відбір”, – підкреслила гендиректор директорату профосвіти МОН Ірина Шумік.

Надсилати заявки потрібно на адресу директорату: 01601, місто Київ, бульвар Шевченка, 16. Впродовж 30 днів комісія МОН розглядатиме подані від ОДА заявки і за потреби звертатиметься за додатковою інформацією. У квітні на сайті МОН буде оприлюднений перелік закладів, які отримають фінансування.

Запитання щодо умов участі у конкурсі можна поставити до державного експерта директорату профосвіти МОН Сергія Коваленка за телефоном: (044) 287-82-74 або на електронну пошту kovalenko@mon.gov.ua.

 

 

 

 

ФОТО: freepik

поширити новину: