Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Місцева влада пропонує державі втрутитися в регулювання цін на продукти та ліки

Місцева влада пропонує державі втрутитися в регулювання цін на продукти та ліки

Обласна влада спільно з міською розробили пропозиції щодо державного регулювання ціноутворення на найнеобхідніші продукти харчування та ліки. Держава має втрутитися в процес ціноутворення та жорстко контролювати націнку у торговельних мережах.

На цьому оголосив секретар міської ради Олександр Шамота та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Деякі торгівельні мережі дозволяють собі втричі збільшувати націнку на ті продукти, які вирощують в Україні, але говорять, що їх експортують.  А саме картоплю, цибулю тощо. Чернігівська картопля експортується з Чернігова. Тому наживатися на полтавцях та українцях, має стати кримінальним злочином. Тому вважаю, що Верховна Рада і держава повинні в це втрутитися й відрегулювати всі ціни”, – сказав Олександр Шамота.

Відповідні пропозиції направили до Кабінету Міністрів України.

Крім того, на Полтавщині на період карантину через   корона вірус не відкриватимуть продуктові ринки.Однак у деяких областях є така практика.

“Рішення про відкриття продуктових ринків в області не прийнято. У тому стані, в якому знаходилися продовольчі ринки, вони функціонувати не можуть. Будуть недотримані вимоги карантину”, – сказав Олег Сигєгубов.

Очільник області додав, що нині в регіоні вживають всіх заходів, щоб убезпечити людей від поширення корона вірусної інфекції.

Вважає доцільною заборону діяльності ринків і Олександр Шамота.

Система Orphus