Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Кременчука закликає підприємців не допускати у приміщення людей без масок

Міський голова Кременчука закликає підприємців не допускати у приміщення людей без масок

З 26 квітня з метою попередження поширення коронавірусної інфекції у Кременчуці введено суворий режим носіння масок. На жаль, не всі підприємці, заклади яких можуть і продовжують роботу в умовах карантину, дотримуються передбачених ним обмежень, в тому чисті і режиму носіння масок, як працівниками, так і відвідувачами.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19 зазначив, що містяни повідомляють про такі порушення в соцмережах і на гарячу телефонну лінію.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Щодня три оперативні групи, до складу яких входять працівники виконавчого комітету і правоохоронці реагують на такі звернення і перевіряють дотримання закладами торгівлі, аптечної мережі, АЗС карантинних заходів. Керівник міста навів кілька прикладів, коли магазини великих торговельних мереж, що працюють у Кременчуці, не слідкують за тим, щоб люди у закладах торгівлі та у черзі на вулиці дотримувалися безпечної відстані. Повідомляють містяни і про продаж кави на деяких автозаправних станціях і магазинах міста. Цього категорично не повинно бути, – наголосив він.

Віталій Малецький в черговий раз звернувся до підприємців з вимогою дотримуватися вимог карантину, адмініструвати чергу і слідкувати за тим, щоб люди у їх закладах знаходилися на безпечній відстані. Він також нагадав, що чинним законодавством передбачені великі штрафи за порушення карантинних вимог, тим більше, що в країні оголошено стан надзвичайної ситуації.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus