Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Мінцифри хоче скоротити підготовку IT-фахівців до 2 років

Мінцифри хоче скоротити підготовку IT-фахівців до 2 років

Міністерство цифрової трансформації має намір скоротити терміни академічної підготовки IT-фахівців з нинішніх чотирьох до двох років.

Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков, пише портал Освіта.ua.

За його словами, необхідність зміни термінів підготовки повязана з тим, що існуюча система не відповідає вимогам розвитку сучасних технологій.

“Ми будемо розмовляти з Міністерством освіти, щоб збільшувати темп підготовки IT-фахівців до двох років. Це нерелевантно для докторів, але це релевантно для IT-освіти, тому що за чотири роки технологічний спектр змінюється”, – сказав Борняков.

Також заступник міністра повідомив, що зараз Мінцифри разом з Міносвіти працюють над удосконаленням академічної програми для IT-фахівців, щоб вона відповідала вимогам часу.

Борняков підкреслив, що важливу роль має зіграти академічна мобільність, яка краще адаптує молодого IT-фахівця до роботи в цьому секторі економіки та дозволить йому вдосконалюватися, працюючи з іншими фахівцями.

Заступник міністра акцентував увагу на тому, що ключ до зростання IT-сфери в Україні криється саме у реформі освіти.

Система Orphus