Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністр оборони та начальник Генштабу перевірили обстановку на позиціях в ООС, де ворог проявляє найбільшу активність

Міністр оборони та начальник Генштабу перевірили обстановку на позиціях в ООС, де ворог проявляє найбільшу активність

Під час дводенної робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил на сході України, Міністр оборони України Андрій Таран та начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак вивчили стан справ в районі виконання бойових завдань українськими воїнами та напрацювали шляхи вирішення найбільш проблемних та актуальних питань.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

На командних пунктах та передових позиціях підрозділів Об’єднаних сил, Міністр оборони та начальник Генштабу обговорили питання ефективної протидії збройним провокаціям противника та впровадження новітнього бойового досвіду у військах, а також ознайомилися з безпековою ситуацією на ділянках, де проведено заходи щодо розведення сил і засобів.

Також, Андрій Таран відвідав передові позиції на найбільш напружених ділянках вздовж лінії розмежування, де ворог останнім часом проявляє найбільшу активність.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко ознайомив військове керівництво з поточною ситуацією в районі проведення операції, кількісним складом та характером дій противника, а також навів останні факти порушень російсько-окупаційними військами режиму припинення вогню.

“Як зазначив Міністр оборони Андрій Таран, результати візиту робочої групи оборонного відомства в райони проведення ООС будуть ретельно проаналізовані, на підставі чого будуть прийняті відповідні управлінські рішення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

поширити новину: