Ви тут:
Суспільство Україна 

Майбутні офіцери морської піхоти провели заняття з морської десантної підготовки на СДК “Юрій Олефіренко”

Майбутні офіцери морської піхоти провели заняття з морської десантної підготовки на СДК “Юрій Олефіренко”

Курсанти випускного курсу Військової академії (м. Одеса) провели практичне заняття з морської десантної підготовки на середньому десантному кораблі “Юрій Олефіренко”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Заняття проводили досвідчені інструктори зі складу окремого батальйону морської піхоти. Передусім майбутні командири ознайомилися з алгоритмом підготовки техніки до завантаження її на борт корабля.

Як розповів командир десантно-штурмової роти батальйону морської піхоти старший лейтенант Сергій Руденко, курсанти побачили, які дії проводить екіпаж БТР-80, готуючи свою техніку до десантування.

Під час занять курсанти були не тільки у ролі спостерігачів. Кожен з них мав змогу побувати за кермом бронетранспортера та власноруч завести бойову машину у твіндек десантного корабля, а також підготувати техніку до переходу морем.

“Крім порядку десантування, ми вивчали організацію служби на кораблі, — поділився своїми враженнями від занять курсант Андрій. — Ознайомилися з обов’язками морського десанту під час завантаження та на переході морем. Нам важливо знати, як правильно діяти у складі доглядових команд, боротися спільно з екіпажем за живучість корабля та з повітряним противником силами та засобами особового складу десанту”.

Фото: Міноборони

Система Orphus