Ви тут:
Суспільство Україна 

Майбутні офіцери-десантники провели навчання

Майбутні офіцери-десантники провели навчання

Курсанти-випускники факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса) пройшли справжні випробування під час подолання водної перешкоди. На загальновійськовому полігоні ДШВ, що на Житомирщині, вони виконали практичне завдання − водіння бойових машин на плаву.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Подолання водної перешкоди — завершальний етап підготовки майбутніх командирів взводів. Заняттям передувала тривала і ретельна робота. Спочатку курсанти ознайомилися з теорією, потім перевірили навички на тренажерах. Підсумок вишколу — практичне водіння БТР-3 під час подолання водної перешкоди — річки Гнилоп’ять.

Після інструктажу із заходів безпеки й визначення завдання, курсанти приступили до його виконання. Спочатку — інженерна розвідка ділянок входу та виходу з води, підготовка техніки до подолання водної перешкоди методом “замочування”. За діями курсантів уважно спостерігали досвідчені інструктори й керівники занять. Вони фіксували і оцінювали правильність дій курсантів, які перебували за кермом бойових машин.

“Вправа, яку відпрацювали курсанти, дозволяє долати водні перешкоди в умовах найбільш близьких до тих, в яких війська ведуть наступ. Цей спосіб використовують, коли здійснюється переправа розвідувальних органів, передових підрозділів, передових загонів і перших ешелонів військ”, − зазначив керівник заняття майор Віктор Пушкалюк.

“Під час практичного водіння бойових машин на плаву переважна більшість курсантів продемонстрували високу техніку подолання водної перешкоди та впевнені навики маневрування бронетехнікою на водній поверхні”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

поширити новину: