Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

“Мапа комерційного обліку” покаже, скільки тепла знадобилось на опалення вашого будинку у лютому, – “Полтаватеплоенерго”

“Мапа комерційного обліку” покаже, скільки тепла знадобилось на опалення вашого будинку у лютому, – “Полтаватеплоенерго”

Лютий цього року, як і загалом уся зима, був порівняно теплим. За даними Полтавського обласного гідрометеорологічного центру, середньомісячна температура зовнішнього повітря становила +0,7°С і майже на 5°С перевищувала норму для нашої кліматичної зони.

Найтепліший день лютого припав на 2-ге число, коли стовпчики термометрів показували +10,7°С, а найхолодніше надворі було 19 лютого, коли була зафіксована температура -13,5°С. Хоча й минулорічний лютий, і цьогорічний січень також не були надто холодними, і середньомісячна температура в ці місяці трималася на рівні 0°С (-0,1°С в січні поточного року і -0,8°С в лютому 2019 року), повідомляє пресслужба “Полтаватеплоенерго”.

Щоб побачити, як погодні умови вплинули на обсяги теплоспоживання у вашій багатоповерхівці, скористайтеся цілодобовим он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» офіційного сайту підприємства. Дані, розміщені тут, уже оновлені за підсумками лютого

Скільки тепла спожили мешканці багатоповерхівок з будинковими тепловими лічильниками?

Традиційно «Мапа комерційного обліку» містить адресну інформацію про кожну багатоповерхівку, мешканцям якої «Полтаватеплоенерго» надає послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Якщо в будинку встановлений комерційний (будинковий) вузол обліку теплової енергії, то в інформаційному блоці про нього будуть відображені такі відомості: дати зняття попередніх та поточних показників приладу обліку, самі показники, загальна площа житлових приміщень у будинку, обсяг споживання теплової енергії і питоме споживання (кількість теплової енергії, що прийшлася на 1кв. м опалювальної площі).

Для споживачів найбільш корисною величиною є питоме споживання, адже саме цей показник дає можливість оцінити орієнтовну вартість послуги з централізованого опалення в розрахунковому періоді та порівняти теплоспоживання з іншими схожими житловими будинками.

Цього місяця для двох житлових багатоповерхівок (на вул. Алмазній, 4 та вул. Небесної Сотні, 91) в інформаційному блоці розміщені додаткові відомості про факт оснащення будинковими лічильниками гарячої води, їхні показники, дати зняття та обсяги споживання.

Мешканцям житлових багатоповерхівок, збудованих і введених в експлуатацію після 2000-х років (де, крім будинкового теплового лічильника, наявна технічна можливість встановити індивідуальні (квартирні) лічильники теплової енергії), нагадуємо: на мапі для ваших житлових будинків відображені тільки показники будинкового приладу обліку тепла і часові рамки їх зняття.

Якщо ж у багатоповерхівці, де мешкає споживач, будинковий лічильник теплової енергії поки що не встановлений, нарахування за послуги підприємства він може побачити в «Особистому кабінеті споживача», який також функціонує цілодобово. 

Як відшукати адресну інформацію на «Мапі комерційного обліку»?

Інтерфейс сервісу максимально простий та інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача. Щоб знайти свій будинок, достатньо вибрати в полі «Місто» свій населений пункт. У полі «Вулиця» необхідно почати вводити назву вулиці — і за мить з’явиться список вулиць, які починаються на схожі буквосполучення, з якого слід обрати відповідну назву. Залишається так само знайти в списку, що випадає, свій номер будинку (і номер вводу чи корпусу, якщо такий є). Клікнувши на «Показати», користувач побачить усю актуальну інформацію щодо обраної багатоповерхівки.

Наприклад, у формі адреси вводимо: Полтава, вул. вул. Половка, 93 (ввід 1 — кв. 1-90). Сервіс покаже не тільки місце розташування цього будинку на карті, а й усю актуальну інформацію щодо нього за лютий.

Тож закликаємо всіх споживачів «Полтаватеплоенерго» користуватися сервісом «Мапа комерційного обліку», адже це дасть їм можливість дізнатися більше про теплоспоживання їхнього житлового будинку.

 

 

ФОТО: poltava.to

Система Orphus