Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Малому та середньому бізнесу важливо мати доступ до банківських кредитів, – Дмитро Лунін

Малому та середньому бізнесу важливо мати доступ до банківських кредитів, – Дмитро Лунін

У Полтавській ОДА відбулася регіональна зустріч із представниками підприємницьких кіл та презентація Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, вітаючи учасників заходу, наголосив на важливості доступу до фінансів представникам малого та середнього бізнесу.

“Одним із пріоритетних напрямків розвитку державної та регіональної політики є створення сприятливих умов для розвитку підприємництва.  Я сам ще три місяці тому був підприємцем і знаю, як важливо малому та середньому бізнесу мати доступ до банківських кредитів та зменшення ставок за ними. Тому державна програма «Доступні кредити 5-7-9», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, спрямована на стимулювання започаткування нового і розширення існуючого бізнесу, створення робочих місць. Я впевнений, що ця програма позитивно вплине на розвиток бізнесу на Полтавщині”, – зазначив Дмитро Лунін.

Читайте також: “Державна програма 5-7-9%”: на Полтавщині підприємці отримали вже кредитів на понад 9 млн грн

Керівник Офісу розвитку малого й середнього підприємництва Андрій Слабінський розповів полтавським підприємцям, які бажають долучитися до програми, про всі нюанси кредитування.

“Доступ до банківських кредитів дозволить подолати 3 головні проблеми бізнесменів: відсутність грошей, закладення свого особистого майна та показ перед банком усього свого бізнесу. Уряд прийняв рішення компенсувати частину відсоткової ставки до рівня 5-7-9 % річних, у залежності від кількості появи робочих місць на підприємстві. За програмою малий бізнес зможе отримати кредити до 1,5 мільйонів гривень на строк до 5 років”, – зазначив Андрій Слабінський.

Бізнес-семінар “Від ідеї – до бізнесу. Інструменти підтримки МСП” на Полтавщині провели за ініціативи Фонду розвитку підприємництва спільно з облдержадміністрацією, Фондом розвитку підприємництва, банками – партнерами програми.

Після презентації представники діючого бізнесу та початківці розділилися на групи та пройшли необхідне детальне навчання. Експерти та тренери Офісу розвитку малого та середнього підприємництва також провели навчання для банкірів-учасників програми. До реалізації програми вже долучились чотири державні банки – ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк і Укргазбанк – та деякі комерційні.

Система Orphus