Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легка атлетика: чемпіонат Європи у приміщенні відмінили

Легка атлетика: чемпіонат Європи у приміщенні відмінили

Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні у категорії «Мастерс» у 2020 році не відбудеться. Змагання 15-22 березня повинна була приймати Брага (Португалія).

Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, причиною відміни чемпіонату у 2020-му стало поширення коронавірусу (COVID-19) та ризики, пов’язані з цим.

Генеральна дирекція охорони здоров’я Португалії, спираючись на наявні наукові знання, визначила низку параметрів, за допомогою яких можна провести оцінку ризиків.

«Згідно з цією оцінкою, було зроблено висновок про те, що чемпіонат Європи у приміщенні у категорії «Мастерс» належить до спортивних заходів з високим рівнем ризику – він відбувається у приміщенні за участі понад трьох тисяч учасників, зокрема похилого віку, які представляють 51 країну. При цьому у деяких з цих країн високий рівень захворюваності на COVID-19», – йдеться у заяві президента організаційного комітету змагань Самейро Арауджо.

Заходи, які можуть бути застосовані для зменшення ризику поширення захворювання, у контексті чемпіонату Європи не є достатньою гарантією для зниження ризику його передачі.

Після детального обговорення з відповідними державними структурами доцільності проведення чемпіонату Європи за умов, що склалися, і з огляду на дані аналізу, було ухвалене рішення про те, щоб змагання не проводити.

Система Orphus Поделиться на fb