Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

КП “Миргородводоканал” придбав спеціальне обладнання для промивання мереж

КП “Миргородводоканал” придбав спеціальне обладнання для промивання мереж

Нещодавно КП «Миргородводоканал» за фінансової підтримки Миргородської міської ради придбав у користування гідродинамічну установку високого тиску для сервісу каналізаційних труб та обладнав спецмашину для її обслуговування.

Як повідомили на сайті підприємства, призначення такого виду спецтехніки, як каналопромивна машина — промивка замулених або засмічених дрібним сміттям колекторів−ливнівок, колодязів, широких каналізаційних труб, пожежних водойм та відстійників, і т.д. Такий спецавтомобіль обов’язково має бути у наявності у міських комунальних служб.

Принцип дії каналопромивного автомобіля такий : у забруднений колектор, колодязь або трубу під тиском за допомогою насоса подається чиста вода. Завдяки цьому бруд під тиском повністю вимивається.

Машина каналопромивна — це конструкція на автошасі (платформа + кабіна).

Основні пристрої і устаткування, якими оснащена машина (ціна її залежить від продуктивності даного обладнання, обсягу та інших технічних характеристик), наступні:

Цистерна, з якої подається чиста вода;
Шланг−»рукав», за допомогою якого ведеться подача води;
Водяний насос, за допомогою якого відбувається перекачування води і створюється натиск в «рукаві».

Комбінована каналопромивна машина може бути поєднана з функціями мулососа (тобто відкачування мулу і стоків перед тим, як приступати до промивання), або ж із зйомним відвалом для очищення доріг від снігу в зимовий період.

Розмивочна головка під дією реактивної сили рухається вперед по трубі та розмиває осад водяними струменями високого тиску.
фото КП Миргородводоканал

Система Orphus