Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Козельщинській ЦРЛ подарували захисні костюми

Козельщинській ЦРЛ подарували захисні костюми

Агрофірма «Добробут», що входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», закупила та передала 30 комплектів спецодягу для працівників Козельщинської центральної районної лікарні. 

Агрофірма «Добробут» підтримала ініціативу генерального директора «Астарта-Київ» Віктора Іванчика. Він запропонував допомогти закладам охорони здоров’я підготуватися до появи коронавірусу на Полтавщині, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

Для цього компанія закупляє необхідні захисні костюми, окуляри та маски для працівників лікарень. Таку допомогу отримають медичні заклади Новосанжарського, Кобеляцького, Решетилівського та Козельщинського районів.

— Виділили понад 100 тисяч гривень для лікарень громад, на території яких працюємо. За ці кошти придбали захисні костюми. Переконані, що лікарі мають бути готовими до ймовірного спалаху коронавірусу, а люди – отримати якісну медичну допомогу, — розповідає заступник генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут» Анатолій Таранушич.

В необхідності спецодягу наголошують і медики Козельщинської центральної районної лікарні. Адже захисні костюми захищають персонал від інфікування небезпечними хворобами. Працівники одягатимуть їх під час обслуговування пацієнтів в інфекційних стаціонарах, при евакуації хворих, проведенні дезінфекції. 

— Невеликі лікарні недостатньо фінансуються. Оскільки зараз висока ймовірність захворюваності на коронавірус, керівництво медзакладу звернулося за допомогою до агрофірми «Добробут». Вони подарували 30 захисні костюмів, респіраторів, одноразових рукавичок,  окулярів та масок для персоналу, — говорить головна медична сестра КП «Козельщинська ЦРЛ» Любов Гвозденко. 

Агрофірма «Добробут» підтримує Козельщинську центральну районну лікарню понад 10 років. Упродовж цього часу підприємство допомагає з продуктами, комп’ютерами та медичними засобами. 

— Як соціально-відповідальна компанія, ми зацікавлені, щоб території, на яких працюємо, розвивалися й процвітали. Серед головних напрямків, які підтримуємо, — медицина, освіта, культура, благоустрій,зазначає Анатолій Таранушич.

Агрофірма «Добробут» закликає підприємців долучитися до їхньої ініціативи та допомагати медичним закладам. 

Перейти до вмісту