Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Комедія “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча виходить в онлайн-прокат

Комедія “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча виходить в онлайн-прокат

З 25 березня комедію режисера Антоніо Лукича “Мої думки тихі” з Ірмою Вітовською і Андрієм Лідаговським можна подивитися на сервісі інтернет-телебачення OLL.TV.

Про це інформує 112.ua.

Стрічка повинна була з’явитися в легальному доступі наприкінці весни, однак у зв’язку з карантинними заходами було прийнято рішення влаштувати онлайн-прем’єру раніше. Автори закликають залишатися вдома і підтримувати національний кінематограф домашніми легальними переглядами.

Зараз стрічка доступна для онлайн-перегляду тільки на території України, але продюсери працюють над тим, щоб глядачі в багатьох країнах змогли подивитися її на локальних платформах.

“Саме зараз людям необхідно відволіктися і згадати, що таке сміх і любов рідних і близьких людей, навіть якщо ви і ваша мама, бабуся знаходитеся в різних будинках, ви можете влаштувати сеанс одночасного перегляду дистанційно. Повірте, вам буде про що поговорити відразу після фільму”, – прокоментував продюсер стрічки Дмитро Суханов.

Комедія “Мої думки тихі” вийшла у широкий український прокат 16 січня 2020 року. Касові збори стрічки склали майже 10 млн гривень, у кінотеатрах її подивилися понад 108 тисяч глядачів.

“За сюжетом, зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, молодий звукорежисер з Києва Вадим отримує шанс почати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати шансом назавжди покинути “незручну Україну” і відправитися в “привабливу Канаду”. Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі стає найменш підходяща для цього людина – мама Вадима”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Артхаус Трафік

поширити новину: