Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Колишній в’язень бойовиків надав СБУ свідчення про знущання у тюрмах так званої “ЛНР” 

Колишній в’язень бойовиків надав СБУ свідчення про знущання у тюрмах так званої “ЛНР”

Служба безпеки України продовжує фіксувати свідчення колишніх бранців проросійських терористів про факти порушення законності та прав людини на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Так до української спецслужби звернувся мешканець Лисичанська, який у 2014 році був ув’язнений терористами та провів 10 місяців у Луганському слідчому ізоляторі. Чоловік повідомив правоохоронцям про пережиті у застінках терористів знущання. Колишній засуджений розповів, що у виправних установах практикуються тортури та жорстокі побиття зеків. До СІЗО часто приїздять бойовики та “відпрацьовують навички” на затриманих. Багато із засуджених не витримують таких знущань та заподіють собі шкоду. Смерті, спричинені побиттями, окупаційна адміністрація видає як природні.

“Служба ретельно збирає та документує всі свідчення, отримані від колишніх бранців терористів. Наразі зібрано величезну доказову базу щодо злочинів проросійських бойовиків проти мирного населення. СБУ вже оголосила про підозру в терористичній діяльності дев’ятьом представникам “управління виконання покарань” так званої ЛНР, у тому числі начальникам колоній та інших структурних підрозділів фейкової пенітенціарної системи”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

поширити новину: