Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Кількість людей, які приїжджають з-за кордону і потребують самоізоляції, є набагато більшою, – Віктор Лисак

Кількість людей, які приїжджають з-за кордону і потребують самоізоляції, є набагато більшою, – Віктор Лисак

В Україні станом на ранок 17 березня вже лабораторно підтверджено 7 випадків захворювання на COVID-19, з них один летальний. За даними Центру громадського здоров’я надійшло 94 повідомлення про підозри на захворювання, 80 випадків – негативні результати, ще проводиться дослідження 9 зразків.

На апаратній нараді у Полтавській ОДА директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак повідомив, що на Полтавщині в самоізоляції перебувають 30 людей. Втім, на його думку, кількість людей, які приїжджають з-за кордону, є набагато більшою.

“На Полтавщині працює обласний протиепідемічний штаб, який в оперативному режимі приймає рішення щодо захворювання. У режимі самоізоляції в регіоні вже сьогодні перебувають 30 осіб. На мій погляд, кількість людей є набагато більшою, які потребують самоізоляції. По нашій інформації є люди, які прибули з-за кордону, вони розповідають, де вони побували, фотографувались. Але вони не віднеслись до цього відповідально, переживаючи не лише за своє здоров’я, а й за оточуючих. Люди мають більш свідомо до цього ставились, адже самоізоляція є одним з методів, який дає можливість зменшити ризики для всіх оточуючих”, – зазначив Віктор Лисак.

Читайте також: На Полтавщині не зафіксовано випадків на коронавірус, – Володимир Мохначов

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України, аби зупинити поширення коронавірусу.

З 18 березня в Україні забороняють міжміські, міжобласні перевезення і масові заходи.

Система Orphus Поделиться на fb