Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Катерина Рижеченко відвідала Миргородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат

Катерина Рижеченко відвідала Миргородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко відвідала Миргородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, де ознайомилася  з роботою закладу та умовами перебування тамтешніх підопічних. У закладі навчаються діти з порушенням слуху.

Директор закладу Євген Похно розповів про навчальний та виховний процес учнів та показав територію й приміщення установи. Зокрема, оглянули  й будівництво спальних корпусів, яке нині призупинили, повідомляють у Полтавській ОДА.

До слова, за останні кілька років заклад не відвідували керівники області та Департаменту освіти.

Заступниця голови поспілкувалася з викладачами та вихователями. Катерина Рижеченко зауважила, що нині триває реформа  закладів інституційного догляду та виховання дітей. Згідно зі Стратегією всі діти повинні проживати в родинах. Це стосується як вихованців наукових ліцеїв, так і спеціальних шкіл-інтернатів.

“Дуже важливо, що у вас є фахівці, які знають і вміють працювати з дітьми  з особливими освітніми потребами. У вас є база для роботи з дітьми з вадами слуху. Хочу, щоб почув весь персонал, що ні особисто голова ОДА, ні адміністрація не налаштовані закривати заклад і людей лишати без роботи. Оптимізація – це не закриття. Це створення мережі, яка задовольнятиме потреби відповідного регіону”, – сказала Катерина Рижеченко.

Оглянувши територію й приміщення, обговорили з керівником інтернату питання щодо подальшої діяльності закладу.

Загалом у  Полтавській області працює 23 заклади інституційного догляду виховання дітей.

поширити новину: