Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство Україна 

Гурт Go_A залишаються переможцями Нацвідбору і поїдуть на Євробачення у 2021 році

Гурт Go_A залишаються переможцями Нацвідбору і поїдуть на Євробачення у 2021 році

Український етнофолк-гурт Go_A переміг на Національному відборі 2020 року та вже готувався до Євробачення, яке повинне було відбутись у травні в Нідерландах. Але через коронавірус його скасували. Тому Go_A готуватиметься до конкурсу на наступний рік.

Офіційну заяву про затвердження гурту Go_A як учасників Євробачення-2021 від України оприлюднили на сайті UA:Суспільне. Відтак, Нацвідбір у 2021 році не відбудеться, пише 24 канал.

“Якщо в житті гурту Go_A нічого не зміниться й вони будуть готові виступити на сцені Євробачення наступного року, ми цьому сприятимемо. Це стосується й підготовки до пісенного конкурсу, і решти організаційних питань”, – наголосив голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

Очільник НСТУ додав, що їхні партнери з телеканалу “СТБ” згідні з таким рішенням та повністю підтримують компанію та гурт у вирішення такої незвичайної ситуації.

“Натомість усе стосовно інших відносин між нами – чи продовжити строк договору на “втрачений” рік (2021 року закінчується дія договору щодо Нацвідбору між Суспільним мовником та СТБ) – вирішимо вже в робочому порядку”, – додав Аласанія.

поширити новину: