Ви тут:
Суспільство Україна 

Гурт Go_A представить нову пісню на Євробачення-2021 українською мовою

Гурт Go_A представить нову пісню на Євробачення-2021 українською мовою

Переможці Національного відбору на Євробачення гурт Go_A представлять нову пісню до пісенного конкурсу українською мовою.

Щорічний пісенний конкурс Євробачення, який мав відбутися 12 травня у Роттердамі, організатори вирішили скасувати через загрозу поширення коронавірусу, тож перенесли на 2021 рік. Скасування Євробачення відбулося вперше за 65-річну кар’єру музичного конкурсу, повідомляє 24 канал.

Організатори дозволили залишитися учасникам, які виборювали перемогу у 2020 році, втім згідно з правилами Євробачення, всім учасникам конкурсу доведеться представити нові сингли. Таке рішення оприлюднила європейська мовна спілка (EBU).

Переможці Національного відбору на Євробачення зазначили, що нова пісня буде українською мовою, однак представлять вони її аж наступного року.

“Це буде українська пісня. Ви чули від нас хоч одну не українську пісню? Це точно не буде новий “Соловей”. Нам треба буде стрибнути ще вище. Ми напишемо декілька пісень, а ви виберете ту, яка вам найбільше сподобається”, – зазначили виконавці гурту.

Після перемоги в Нацвідборі на Євробачення на маловідомий раніше гурт Go_A посипався шквал уваги від українських медіа, а іноземним виданням виконавці вже встигли дати 11 інтерв’ю. Гурт зізнається, що вони зовсім не очікували, що стануть такими впізнаваними.

 

поширити новину: