Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Готуємо Кременчук до призупинення роботи громадського транспорту, – Малецький

Готуємо Кременчук до призупинення роботи громадського транспорту, – Малецький

Міський голова Кременчука Віталій Малецький на своїй сторінці у Facebook, що у місті немає зареєстрованих випадків захворюваності на коронавірус. Втім, продовжують готувати місто до призупинення роботи громадського транспорту, щоб запобігти поширенню інфекції.

Продовжуємо готувати місто до введення надзвичайного стану та призупинення роботи громадського транспорту. Відпрацьовуємо з підприємствами та установами критичної інфраструктури механізм доставки працівників до місця роботи. Нагадую кременчужанам про необхідність дотримуватися умов карантину та правил гігієни”, – пише Віталій Малецький.

За добу до лікарів звернулося 6 кременчужан з ГРВІ та грипом. На стаціонарному лікуванні перебувають 75 пацієнтів з пневмонією, у двох з яких тяжкий перебіг захворювання. В одного пацієнта, який повернувся з Таїланду, підпищилась температура. Тест показав негативний результат, пацієнта госпіталізовано з бронхітом в інфекційний стаціонар.

Також у Кременчуці дооснащують інфекційне відділення лікарні “Кременчуцька”.

“Завдяки допомозі підприємств та благодійників розпочали будівництво приміщення для зберігання кисневих балонів. Проводимо ремонт із заміною комунікацій та сантехнічного обладнання в інфекційних боксах. На сьогодні функціонують 24 бокси, після завершення ремонту їх стане 32. Дякуємо Кременчуцькому заводу технічного вуглецю, ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», Кременчуцькому заводу дорожніх машин та іншим благодійникам за допомогу в ремонті інфекційного відділення”, – повідомив міський голова.

 

 

ФОТО: Віталій Малецький у Facebook

поширити новину: