Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської ОДА перевірив готовність обласної інфекційної лікарні надавати медичну допомогу в разі виявлення коронавірусу

Голова Полтавської ОДА перевірив готовність обласної інфекційної лікарні надавати медичну допомогу в разі виявлення коронавірусу

Разом із медичним колективом «Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні» Олег Синєгубов проінспектував готовність медзакладу приймати хворих на коронавірус.

У вівторок, 17 березня, очільник Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов спільно з першим заступником голови ОДА Дмитром Луніним, головним лікарем КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня» Наталією Свириденко та керівником Департаменту охорони здоров’я Віктором Лисаком перевірили можливість інфекційної лікарні надавати медичну допомогу хворим та підозрілим на коронавірус, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Полтавщина готова, щоб у випадку виникнення інфікованих людей забезпечити їх ізоляцію й надати їм належне лікування. Обласна клінічна інфекційна лікарня – основний опорний заклад. Наразі в області ми маємо 17 відділень, у яких готові надавати медичну допомогу хворим та підозрілим на коронавірус. Ми вже опрацьовуємо питання додаткового фінансування щодо закупівлі ліків, а також збільшення кількості апаратів штучної вентиляції легень. Також ми працюємо з бізнесом, щоб він допомагав теж», – розповів Олег Синєгубов.

Він додав, що незабаром Полтавщина отримає експрес-тести на виявлення коронавірусу, щоб мати можливість оперативніше діагностувати захворювання. Поки що аналізи потенційно інфікованих осіб відправляють до спеціальних лабораторій.

Крім того, в регіоні продовжує роботу Оперативний штаб при Полтавській ОДА щодо запобігання занесенню і поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, який 16 березня ініціював Олег Синєгубов на засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Система Orphus