Ви тут:
Суспільство 

Футбол: вперше з часів Другої світової війни призупинили чемпіонат Німеччини

Футбол: вперше з часів Другої світової війни призупинили чемпіонат Німеччини

Футбольна ліга Німеччини прийняла складне рішення через коронавірусу.

Як повідомляє sport.ua, у Бундеслізі і Другій Бундеслізі матчів не буде, принаймні, до 2 квітня, через пандемію коронавируса. Відповідну пропозицію Президії DFL одноголосно було підтримано в понеділок, 16 березня, Футбольної лігою Німеччини (DFL) на її позачерговому зібранні у Франкфурті-на-Майні.

«Звичайно, це не означає, що ми будемо грати знову з 3 квітня», – підкреслив керуючий директор DFL Крістіан Зайферт.

З минулої п’ятниці ігрові дні в Бундеслізі і 2-му дивізіоні були припинені вперше з часів Другої світової війни, 26-й тур був скасований, а 27-й тур (з 20 по 22 березня) залежав від прийнятого сьогодні рішення.

За словами Зайферта, на тижні з 30 березня відбудеться ще одна зустріч, на якій буде обговорюватися, як діяти далі. Він також заявив, що була прийнята спеціальна обмовка: «залишатися функціонувати як ліга в разі триваючих або подальших обмежень».

Бундесліга (нім. Fußball-Bundesliga) — вища ліга футбольного чемпіонату Німеччини серед чоловічих команд. Бундесліга була заснована в 1963 році Німецькою футбольною асоціацією, в цей час проводиться під егідою Німецької футбольної ліги. З 1902 по 1963 роки проводився любительський чемпіонат Німеччини. Чемпіон країни визначався між переможцями регіональних ліг.

Є також Друга Бундесліга та Третя футбольна ліга Німеччини. За чинним порядком (з 2007 року) два найкращі клуби Другої ліги за результатами кожного сезону переходять до Бундесліги. І навпаки: два клуби з Бундесліги, які отримали найгірші результати, переходять до Другої ліги. Також третя команд Другої ліги та третя з кінця команда Бундесліги грають між собою 2 матчі плей-оф за місце у Бундеслізі.

Система Orphus