Ви тут:
Суспільство 

Футбол: українці сьогодні дізнаються суперників по Лізі Націй

Футбол: українці сьогодні дізнаються суперників по Лізі Націй

3 березня в Амстердамі відбудеться жеребкування Ліги націй-2020/2021. Церемонія розпочнеться о 19.00 за київським часом.

Як розповіли в Українській асоціації футболу, після зміни формату в Лізі націй-2020/2021 у дивізіонах А, В, С виступатиме по 16 збірних, а в дивізіоні D — сім команд.

Україна, яка пробилася до еліти ще до реформи як переможець однієї із груп Ліги В, потрапила перед жеребкуванням до третього кошика й отримає по одному супернику з першого, другого та четвертого.
Посів учасників Ліги А

Кошик 1: Португалія, Нідерланди, Англія, Швейцарія.

Кошик 2: Бельгія, Франція, Іспанія, Італія.

Кошик 3: Боснія і Герцеговина, Україна, Данія, Швеція.

Кошик 4: Хорватія, Польща, Німеччина, Ісландія.
Посів учасників Ліги В

Кошик 1: Росія, Австрія, Уельс, Чехія.

Кошик 2: Шотландія, Норвегія, Сербія, Фінляндія.

Кошик 3: Словаччина, Туреччина, Ірландія, Північна Ірландія.

Кошик 4: Болгарія, Ізраїль, Угорщина, Румунія.
Посів учасників Ліги С

Кошик 1: Греція, Албанія, Чорногорія, Грузія.

Кошик 2: Північна Македонія, Косово, Білорусь, Кіпр.

Кошик 3: Естонія, Словенія, Литва, Люксембург.

Кошик 4: Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Молдова.
Посів учасників Ліги D

Кошик 1: Гібралтар, Фарерські о-ви, Латвія, Ліхтенштейн.

Кошик 2: Андорра, Мальта, Сан-Марино.
Регламент

У дивізіонах А, В та С учасники будуть розподілені на чотири групи по чотири команди. Переможці груп у дивізіоні А зіграють у фінальній стадії змагання (півфінали та фінал). Країну, що прийматиме цей турнір, буде обрано із числа фіналістів. Збірні, які посядуть останні місця у своїх квартетах, перейдуть до дивізіону В.

Команди, що посядуть перші місця у групах дивізіонів В, С та D, піднімуться відповідно до дивізіонів А, В та С. Збірні, які посядуть останні місця у дивізіоні В, перейдуть до дивізіону С. Дві найгірші збірні дивізіону С (за підсумками плей-офф) перейдуть до дивізіону D. У дивізіоні D команди будуть розподілені на дві групи (чотири та три збірні).
Календар матчів

1-й тур: 3—5 вересня 2020 року.

2-й тур: 6—8 вересня 2020 року.

3-й тур: 8—10 жовтня 2020 року.

4-й тур: 11—13 жовтня 2020 року.

5-й тур: 12—14 листопада 2020 року.

6-й тур: 15—17 листопада 2020 року.

Фінальний раунд турніру: 2—6 червня 2021 року.

поширити новину: