Ви тут:
Спорт Суспільство 

Футбол: Бундесліга призупинить сезон з 17 березня

Футбол: Бундесліга призупинить сезон з 17 березня

Німецька футбольна ліга призупинить першу і другу Бундесліги через пандемію коронавірусу.

Як повідомляє sport.ua, розіграш буде припинений 17 березня терміном до 2 квітня. Матчі найближчого 26 туру пройдуть за розкладом, але без глядачів.

Керівництво ліг виграв Кубок фанатів не збиратися перед стадіону з метою безпеки. Клуби скоротять кількість персоналу, який бере участь в матчі, до мінімуму.

Бундесліга (нім. Fußball-Bundesliga) — вища ліга футбольного чемпіонату Німеччини серед чоловічих команд. Бундесліга була заснована в 1963 році Німецькою футбольною асоціацією, в цей час проводиться під егідою Німецької футбольної ліги. З 1902 по 1963 роки проводився любительський чемпіонат Німеччини. Чемпіон країни визначався між переможцями регіональних ліг.
Є також Друга Бундесліга та Третя футбольна ліга Німеччини. За чинним порядком (з 2007 року) два найкращі клуби Другої ліги за результатами кожного сезону переходять до Бундесліги. І навпаки: два клуби з Бундесліги, які отримали найгірші результати, переходять до Другої ліги. Також третя команд Другої ліги та третя з кінця команда Бундесліги грають між собою 2 матчі плей-оф за місце у Бундеслізі.

Система Orphus