Ви тут:
Спорт Суспільство 

Формула – 1: команди подадуть до суду на “Феррарі”

Формула – 1: команди подадуть до суду на “Феррарі”

Сім команд “Формули-1” (“Мерседес”, “Ред Булл”, “Макларен”, “Рено”, “Альфа Таурі”, “Рейсінг Поінт” та “Вільямс”) випустили спільну заяву, в якій зазначили, що шоковані рішенням ФІА (Міжнародної федерації автоспорту) стосовно моторів “Феррарі”.

Про це повідомляє sport.ua.

У минулому сезоні у конкурентів були великі питання до двигуна “Феррарі”, який несподівано в середині року почав видавати велику потужність, що давало болідів команди перевага на прямих як мінімум в 0,5 секунди.

Деякі команди подали протест, змусивши ФІА розбиратися, чи не порушує “Феррарі” правила легальності силових установок. Були підозри, що “Феррарі” шахраює з подачею палива, обманюючи спеціальні датчики, покликані стежити за цим параметром.

При цьому після початку розслідування швидкість “Феррарі” раптово зникла. Уже з Гран-прі США переваги на прямих не було, хоча Скудерія заперечувала, що це пов’язано з перевірками.

У підсумку на минулому тижні ФІА випустила заяву, в якій зазначила, що досягла з “Феррарі” якоїсь угоди з приводу моторів, але розкривати його суть не буде. Цим в ФІА побічно підтвердили, що “Феррарі” дійсно порушувала регламент, однак ніякого покарання за це не буде.

поширити новину: