Ви тут:
Суспільство Україна 

Флагман ВМС ЗС України фрегат “Гетьман Сагайдачний” вийшов у відкрите море

Флагман ВМС ЗС України фрегат “Гетьман Сагайдачний” вийшов у відкрите море

Після успішного відпрацювання елементів бойової і повсякденної організації при стоянці корабля в базі, військові моряки приступають до другого етапу — здачі курсової задачі К-2 “Плавання корабля і ведення бойових дій одиночним кораблем”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Одразу після виходу екіпаж розпочав комплекс запланованих корабельних бойових навчань і тренувань з протидиверсійної оборони, боротьби за живучість, тактичне маневрування, відпрацювали елементи штурманського прокладання курсу корабля при проходженні вузини й навігаційному орієнтуванні за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.

Одночасно з настанням сутінок на кораблі розпочалися заходи з підводної протидиверсійної оборони на незахищеному рейді, під час якого визначені розрахунки виконали практичне гранатометання по плаваючим цілям умовного противника.

Другий день, на відміну від попереднього, виявився насиченішим за кількістю ввідних і реагуванням на події.

Військовим морякам належить дістатися визначеного морського полігону та виконати комплекс бойових вправ, застосовуючи потужну корабельну гармату АК-100 і шестиствольні артилерійські установки лівого та правого борту АК-630.

Умовного противника імітували спеціальні берегові та морські мішені.

Крім цього, паралельно тривали і командирські збори з офіцерами різного фаху — від флагманських спеціалістів до командирів кораблів і дивізіонів ВМС України. Впродовж трьох днів вони удосконалювали навички щодо організації та управління діями екіпажу в морі у різних умовах обстановки, аналізували нюанси в ході виконання курсового завдання.

“Наступним етапом бойової підготовки стане виконання завдань за призначенням у складі тактичних корабельно-катерних груп”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони України

Система Orphus