Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Екіпажі катерів «Island» «Старобільськ» та «Слов’янськ» відпрацювали низку корабельних завдань під час виходу в море

Екіпажі катерів «Island» «Старобільськ» та «Слов’янськ» відпрацювали низку корабельних завдань під час виходу в море

Патрульні катери типу «Island», як і малі броньовані артилерійські катери є майбутнім українського москітного флоту. Враховуючи трансформацію корабельного складу сучасних ВМС, виникла потреба й у зміні курсових завдань, що ставляться перед надводними бойовими одиницями для визначення їх рівня виконувати завдання за призначенням.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Під час виходу в море патрульні катери відпрацьовували елементи експериментального курсового завдання, що спеціально адаптоване для визначення бойових спроможностей таких катерів.

«Під час виходу в море було відпрацьовано низку елементів, таких як приготування до бою та походу, прохід вузини. Основною метою було визначення маневрених елементів катера, відпрацювання та злагодження одного та другого екіпажу під час дій навчання «людина що випала за борт», відпрацювання боротьби за живучість на ходу. Також, екіпажі наполегливо готуються до здачі самооцінки першого рівня, яка стане допуском катерів до заходів навчально-бойової підготовки міжнародного рівня», – розповів командир патрульного катера ВМС ЗС України «Слов’янськ» Дамир Аулін.

Фото: Міноборони

Система Orphus