Ви тут:
Суспільство Україна 

До Військово-медичного клінічного центру Східного регіону передали 6 тисяч захисних масок

До Військово-медичного клінічного центру Східного регіону передали 6 тисяч захисних масок

Ці засоби захисту надійшли до Дніпропетровського регіону централізовано від Офісу Президента. А передали їх представники обласної влади Військово-медичному клінічному центру Східного регіону.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Як зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, обласний штаб протидії коронавірусу продовжує насичувати госпітальні бази усім необхідним для боротьби з COVID-19.

“Не залишився без уваги і Військово-медичний клінічний центр Східного регіону, який готовий прийняти хворих військовослужбовців не лише з області, а й з району проведення операції Об’єднаних сил”, − розповів Олександр Бондаренко.

Зі свого боку начальник Військово-медичного клінічного центру полковник медичної служби Ярослав Било зауважив, що цими засобами захисту забезпечать медичний персонал, військовослужбовців, яких лікують, та особовий склад ВСП.

“Натепер ми повністю забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги в разі виявлення у військовослужбовців коронавірусної інфекції”, − зазначив полковник медичної служби Ярослав Било.

“Також очільник області Олександр Бондаренко ознайомився із заходами, які проводять у військовому медичному закладі, та його забезпеченням необхідним обладнанням і засобами захисту”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus