Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

До Полтави приїде Олег Винник

До Полтави приїде Олег Винник

Відомий український співак виступить у обласному центрі Полтавщини вже цього тижня.

За інформацією сайту продажу квитків Karabas, концерт відбудеться 14 березня у Палаці дозвілля «Листопад». Початок – 19:00. Всі квитки продано.

Народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка Кам’янського району Черкаської області у родині працівників ферми. Пізніше родина переїхала у село Червоний Кут, де Винник закінчив середню школу. Грав на гітарі в самодіяльному ВІА. Виступав на сцені Черкаського товариства сліпих, членом якого була його мати, Винник Ганна Яківна.

Продовжив освіту в канівському училищі культури на спеціальності «Керівник самодіяльного народного хору». У рамках програми культурного обміну проходив стажування у Німеччині, зокрема, у Фірзені. На вулицях Фірзена він уперше побачив афішу мюзиклу «Привид опери», після чого зацікавився цим жанром.

Після училища працював у Черкаській обласній філармонії артистом та солістом Черкаського заслуженого українського народного хору ім. Шевченка. Паралельно готувався до роботи за кордоном — брав приватні уроки німецької. У 1996—1997 роках працював за програмою Au pair у німецькому Біненбюттелі. Працював гувернером для синів тамтешнього хірурга. Після закінчення робочого контракту за програмою Au pair ненадовго повернувся в Україну.

Одночасно з роботою, протягом двох років, брав приватні уроки вдосконалення техніки співу в американського піаніста, викладача вокалу Джона Лімана у Гамбурзі. До цих занять Олег співав баритоном, після них — вокальний спектр значно розширився, співак опанував новий для себе голосовий діапазон лірико-драматичного тенора.

Система Orphus