Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До медцентру у Нових Санжарах приїхали родичі українців, які знаходились в обсервації

До медцентру у Нових Санжарах приїхали родичі українців, які знаходились в обсервації

Сьогодні зранку родичі деяких евакуйованих з Китаю, які перебували в обсервації, приїхали до медцентру у Нових Санжарах, щоб зустріти їх.

“Донька написала нам у соцмережах, що в автобус, яким вона їхала, кинули камінь і розбили вікно. Потім ми втратили зв’язок з автобуси, ми чекали, коли дитина вийде на зв’язок. До 24:00 ми спілкувалися з нею: чи є охорона і люди навколо, чи нічого не палять…”, – розповіла мама 24-річної танцівниці Анастасії Захаренко Світлана.

“Коли наших дітей везли на обсервацію у Нові Санжари, це було страшно. Коли місцеві перекривали дорогу, кидали каміння, ми завжди були з донькою на зв’язку. Дуже переживали. Трохи заспокоїлися лише, коли автобус заїхав на територію медцентру”. Жінка розповіла, що, за словами доньки, всі 14 днів вони практично сидять по кімнатах. Спускалися на 1 поверх поїсти і назад”, – розповіла мама евакуйованої 25-річної Каті Мельник Ольга Павлова.

Її донька була в Ухані вперше. З травня минулого року поїхала виступати з колективом балету “Fashion Pa”. У колективі було 18 осіб. Один учасник залишився в Китаї, бо мав високу температуру при посадці у літак – 37,6. У нього зараз все нормально, теж чекає евакуації.

Попри таке повернення доньки з Китаю, жінка говорить, що у разі необхідності, відпустить її знову.

Нагадаємо, сьогодні стікає термін перебування евакуйованих в обсервації. В медцентрі перебувало 45 громадян України, 27 іноземців, екіпаж та супроводжуючі лікарі.

Привезли евакуйованих на обсервацію 20 лютого. Групи агресивно налаштованих людей спровокували сутичку, тож поліція вимушена була припинити групове порушення правопорядку. Під час прибуття колони автобусів з українцями, які прилетіли з Китаю, агресивно налаштовані громадяни розпочали закидати їх та поліцейських камінням. Працівники поліції вжили максимальних заходів щодо захисту українців, які перебували в автобусі, та забезпечили супровід людей.