Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для безробітних провели професіографічну екскурсію на Кременчуцьку філію ТОВ “Експансія”

Для безробітних провели професіографічну екскурсію на Кременчуцьку філію ТОВ “Експансія”

Відділ взаємодії з роботодавцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості організував професіографічну екскурсію до HR Fozzy Kremenchug Кременчуцької філії ТОВ “Експансія” (гіпермаркет FOZZY), яка має потребу в працівниках за посадою «Кухар», для групи безробітних, які протягом 3 місяців проходили теоретичне навчання за відповідною професією на базі професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука. Мета відвідин – визначитися з подальшим навчанням через проходження виробничої практики.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Сказати, що дана екскурсія була неймовірно цікавою – це не сказати нічого, адже під час неї майбутні кухарі мали можливість ознайомитися із роботою підприємства і найголовніше — власними очима побачити, як відбувається виробництво та приготування продукції, так би мовити влитися в даний процес, що є надзвичайно важливим.

Тим більше, що розповідати можна довго, але набагато краще — один раз побачити і зрозуміти, підходить вам робота на даному підприємстві чи ні.

Екскурсія розпочалася з рампи, саме того місця, куди завозять продукцію та перевіряють її показники, якість, тощо.

Після цього, начальник відділу персоналу Світлана Заікіна роз’яснила режим роботи, показала побутові умови, пральню для спецодягу тощо.

Цікаво, що на адміністративному поверсі розміщені фото співробітників, які є гордістю магазину. До того ж, кожного місяця розміщується постер, де перелічені ті, хто прийшов працювати до компанії саме у цьому місяці і зазначається, скільки саме років ці люди там працюють.

Далі на присутніх чекала презентація про ТОВ “Еспансія”, де начальник відділу персоналу розповіла, як все розпочиналося, показавши надзвичайно цікавий ролик про історію створення підприємства.

Світлана наголосила, що вони мають жартівливий лозунг під назвою: “Запрошуємо до Фоззьової команди”. За її словами, мережа магазинів є частиною холдингу Fozzy Group (до неї входять Сільпо, “Біла ромашка” – мережа аптек, виробництва, власний банк, тощо). Більш того, мережа випускає продукцію під власною маркою “Екстра”. Президентом «Fozzy Group» є український бізнесмен Володимир Костельман.

“Працюючи у нас, кожний має можливість розвиватися, співробітникам є куди рости. До того ж, ми є частиною однієї дружньої сім’ї. Наша мережа нараховує 9 гіпермаркетів – 3 з яких у Києві і 6 у регіонах, в тому числі у Кременчуці. Працює у нас в середньому 250 людей. Працівникам надаються соціальний пакет, офіційне працевлаштування з перших днів роботи (не оформлена людина не може знаходитися на підприємстві), передбачене пільгове харчування, навчання, виділяються кошти для корпоративного відпочинку.

Все для того, щоб люди працювали на підприємстві від першого дня і до пенсії. Це ті речі, які роблять життя на роботі цікавим. Тож, ми вміємо не лише працювати, а й відпочивати. Адже людина повинна ходити на роботу не лише від дзвінка до дзвінка, а й отримувати від неї задоволення”, – зазначила вона.

Світлана Заікіна також розповіла, що у цьому році мережа відзначила своє 22-річчя. У Кременчуці філія ТОВ “Експансія” з’явилася у 2012 році.

фото Полтавський обласний центр зайнятості

Система Orphus