Ви тут:
Суспільство Україна 

Денис Шмигаль не бачить підстав оголошувати надзвичайний стан в Україні

Денис Шмигаль не бачить підстав оголошувати надзвичайний стан в Україні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що наразі ситуація в Україні з коронавірусом не потребує оголошення надзвичайного стану.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє hromadske.ua.

“На даний момент немає потреби запроваджувати надзвичайний стан в Україні. Надзвичайний стан запроваджується дійсно тоді, коли є надзвичайні події. Сьогодні розвиток коронавірусу в Україні є доволі помірним, на відміну від багатьох країн Європи”, — сказав він.

Прем’єр також нагадав, що у кожній області після появи першого підтвердженого випадку коронавірусу запроваджується стан надзвичайної ситуації, який затверджує Кабмін.

“Поки що цих заходів достатньо для того, щоби ефективно управляти в тих регіонах, де захворювання з’явилось, і в країні в цілому. Цього тижня так не виглядає, що є потреба вводити надзвичайний стан в Україні”, — резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав народних депутатів проголосувати за введення надзвичайного стану в країні.

Водночас у владній фракції «Слуга Народу» заявили, що поки не мають позиції щодо можливого введення НС, і предметно це не обговорювали.

 

ФОТО:Zik

Система Orphus