Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Члени Громадської ради при Полтавській ОДА підготують звернення на підтримку новосанжарців

Члени Громадської ради при Полтавській ОДА підготують звернення на підтримку новосанжарців

Сьогодні, 3 березня, відбулось засідання Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. На зібрання були запрошені представники Департаменту охорони здоров’я, ГУ НП в Полтавській області, ветеранських організацій та інші. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Голуб.

Першим питанням, що розглянули на засіданні, було “Про забезпечення стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації в області та заходи щодо запобігання захворюваності на коронавірус та інші інфекційні хвороби.

З нього доповів перший заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко.

Він розповів про походження коронавірусу та ситуацію у Нових Санжарах, де в обсервації знаходяться евакуйовані з Китаю громадяни України та іноземці.

“В цілому ситуація у селищі стабільна. В приміщенні, де знаходяться евакуйовані, проводять поточну дезінфекцію спеціальними засобами. Коронавірусу у людей не виявили. Що стосується ситуації в області, то Полтавщина підготувалась до можливих спалахів інфекції. Підготовлено 800 ліжок в інфекційних відділеннях. З них 200 в спеціальних боксах. До роботи готові понад 200 медпрацівників, 30 лікарів-епідеміологів. Підготовлено дихальне обладнання, відпрацьовані маршрути транспортування людей з підозрою на коронавірус. Також ми запросили у депутатів Полтавської обласної ради надати 10 мільйонів гривень для закупівлі медичних масок, окулярів, дезінфікуючи засобів та інше”, – розповів Юрій Курилко.

Для того, щоб остаточно розібратися у конфліктній ситуації, що виникла у Нових Санжарах, коли до місцевого медичного центру приїздили евакуйовані з Китаю, підтримати мешканців селища після формування деякими ЗМІ у суспільстві негативного ставлення до громади селища, члени Громадської ради при Полтавській ОДА підготують відповідне звернення до ЗМІ та МВС. На цьому наголосив голова Громадської ради при Полтавської ОДА Володимир Голуб.

Розглянули на засіданні й інші питання порядку денного. 

поширити новину: