Ви тут:
Суспільство Україна 

Члену “Единой России” з медаллю “За возвращение Крыма” відмовили у в’їзді в Україну, – ДПСУ

Члену “Единой России” з медаллю “За возвращение Крыма” відмовили у в’їзді в Україну, – ДПСУ

Чергового такого “мандрівника”, який планував відвідати нашу державу зупинили прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту “Київ”. Іноземець, громадянин Росії, прилетів рейсом з Мінська в аеропорт “Жуляни”.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Під час заходів прикордонного контролю росіянин 1965 року народження заявив, що прибув з приватною метою, а також має провести переговори щодо видобування граніту. Крім того, він повідомив, що є гендиректором одного з ливарно-механічних заводів в РФ.

Проте у ході додаткової перевірки прикордонники встановили, що дана особа є членом політичної партії “Единая Россия”, представником громадської ради при МУ МВС РФ в місті Ногінськ, має відзнаки від Президента і Держдуми РФ, Московської обласної думи, МЗС та силових структур, зокрема медаль “За возвращение Крыма”.

“За результатами прикордонного контролю охоронці кордону відмовили іноземцю у пропуску через кордон та заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки в інтересах забезпечення національної безпеки України. Про дану особу також було поінформовано підрозділи СБУ. Росіянина повернули зворотнім рейсом до Мінська”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДПСУ

Система Orphus