Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через коронавірус всесвітньовідома компанія зробила безкоштовними 3800 онлайн-курсів

Через коронавірус всесвітньовідома компанія зробила безкоштовними 3800 онлайн-курсів

Платформа для онлайн-курсів Coursera відкрила доступ до 3800 онлайн-курсів через коронавірус. Безкоштовно можна отримати доступ до 31 липня.

Про це повідомляє telegram-канал ТЕД | Саморозвиток.

Тепер будь-який університет у світі, що закривається через вірус, може отримати безкоштовний доступ до більшості своїх онлайн-курсів. Переглянути їх за наступним посиланням.

Coursera — технологічна компанія, що працює в галузі освіти; заснована професорами інформатики Ендрю Нґ та Дафною Коллер зі Стенфордського університету у квітні 2012 року.
«Найкращий стартап 2012 року» за версією сайту TechCrunch. Переможець Премії Веббі 2014 року в галузі освіти (отримано і приз журі, і приз глядацьких симпатій).

Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.
Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Кількість студентів на сайті перевищила 10 мільйонів осіб.

Система Orphus