Через коронавірус припинили один з найвідоміших футбольних чемпіонатів світу

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив, що всі спортивні змагання країни, включаючи Серію А, будуть припинені через епідемію коронавируса.

Про це повідомляє Football Italia.

Таке рішення було прийнято через істотне кількості підтверджених хворих за минулу добу – 1598 чоловік.

Крім того, обмеження, які раніше поширювалися лише на регіони навколо Ломбардії до 3 квітня, тепер торкнуться всієї Італії.

“Часу більше немає, цифри говорять про значне зростання заразність і смертності. Я підпишу новий указ, який можна узагальнити однією фразою:” Я залишаюся вдома “. У нас також є більш суворі заходи для спортивних заходів. Серія А і всі турніри припинені. Шанувальники повинні прийняти це “, – заявив Джузеппе Конте на прес-конференції.

Серія «A» (також зі спонсорських причин відома як Серія A ТІМ) є професіональним футбольним турніром клубів з найвищого щабелю системи футбольних ліг Італії. Широко вважається, що вона є однією з елітних футбольних ліг у світі. Жодна інша ліга не може похвалитися більшою кількістю фіналістів Ліги/Кубка Чемпіонів. Італійські клуби діставалися фіналу найпрестижнішого європейського клубного футбольного турніру двадцять п’ять разів, а вигравали його одинадцять разів. Певний час чемпіонат Італії складався з обласних і міжобласних раундів, а теперішнього загальнонаціонального лігового формату набув у сезоні 1929-30. Чемпіонські титули, вибороні до 1929 року, офіційно визнаються італійською федерацією нарівні з титулами переможця Серії «A».

Серія A складається з 20 клубів. Протягом сезону, який триває з серпня до травня наступного року, кожен клуб грає з кожним двічі — на власному та на чужому стадіоні. Таким чином, кожен клуб грає 38 ігор за сезон, а всього грається 380 матчів (38 турів, 10 матчів у кожному). За кожну перемогу команда отримує три очки, за нічию одне очко і жодного очка — за поразку. Команди розташовуються в турнірній таблиці згідно з кількістю набраних очок, а якщо кількість очок однакова, то згідно з різницею забитих і пропущених голів, а якщо і цей показник збігається, то за кількістю забитих голів. Наприкінці сезону клуб, який посів найвищу сходинку в турнірній таблиці, проголошується чемпіоном. Три команди, які за результатами сезону посіли найнижчі сходинки, вибувають до Серії B, і замінюються на три команди з Серії B, що вибороли право на підвищення у класі.