Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Частина евакуйованих з Катару українців не дає згоди на обсервацію, — написали заяву в поліцію

Частина евакуйованих з Катару українців не дає згоди на обсервацію, — написали заяву в поліцію

Українці, які у ніч на 30 березня прилетіли евакуаційним рейсом з Дохи (Катар), написали заяву у поліцію про “незаконне відправлення на примусову обсервацію”. Вони відмовляються їхати на примусову обсервацію за власний кошт.

Про це повідомила Hromadske пасажирка літака Анастасія Почта.

Вона розповіла, що зараз близько 30 пасажирів, які досі перебували на борту, покидають літак, бо авіакомпанія каже, що їхні дії незаконні й вони не можуть так довго залишатися в літаку.

“Кілька людей вийшли з літака, але вони відмовляються сідати в автобус. Їх тут затримали”, — каже пасажирка.

Врешті вони сіли в автобус.

Раніше стало відомо, що усіх пасажирів цього рейсу просили підписати документ про добровільну згоду на проведення обсервації, який їм запропонували підписати. Підписавши документ, пасажири мали підтвердити, що їх поінформували про обсервацію та відмовитися від спілкування з медіа.

 

“Нам ще в Досі давали ці папірці підписувати, тому і затримали в аеропорту ще там на три години. Хтось підписав, хтось підписувати відмовився”, — каже Анастасія.

“Ми проти обсервації. Нас про це ніхто не попереджав і ми хочемо на самоізоляцію додому, як всі хто раніше приїздив до нас. Ми згодні на карантин і самоізоляцію, але не обсервацію в жахливих умовах і нашим коштом. Нас навіть не попередили. Є безкоштовний готель, але там температура 12 градусів, комплексні обіди по 500 грн та іржава вода з кранів”, — підсумувала Анастасія.

“Ввечері 29 березня уряд вирішив зробити обов’язковою обсервацію для тих, хто повертається в Україну з-за кордону. Раніше під час повернення в Україну з-за кордону громадяни підписували згоду на самоізоляцію”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Hromadske

Система Orphus