Ви тут:
Суспільство Україна 

Бердянський порт і надалі розглядається як потенційне місце для розміщення бази ВМС ЗС України, – Міністр оборони Андрій Таран

Бердянський порт і надалі розглядається як потенційне місце для розміщення бази ВМС ЗС України, – Міністр оборони Андрій Таран

Під час робочої поїздки до Запорізької області, Міністр оборони України Андрій Таран разом з начальником Генерального штабу генерал-полковником Русланом Хомчаком та командувачем Військово-Морських Сил ЗС України адміралом Ігорем Воронченком відвідав Бердянський порт.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Заступник начальника Бердянської філії ДП “Адміністрація морських портів України” Віталій Бур’ян та керівник ДП “Бердянський морський торговельний порт” Олександр Трощенков поінформували керівництво Міноборони і Генштабу про основні напрямки діяльності державного портового оператора та його потужності, а також щодо налагодження ефективної співпраці портовиків і військових. Також було обговорено питання безпеки в Азово-Чорноморському регіоні, зокрема, розміщення у Бердянську бази Військово-Морських Сил ЗС України.

“Міністр оборони України Андрій Таран зазначив, що Бердянський порт і надалі розглядається як потенційне місце для розміщення бази ВМС, перспективи створення якої розглядаються вже тривалий час. Її головним завданням має стати гарантія безпеки міста та регіону. Разом з тим, військова база не заважатиме роботі торгового порту та не зменшить його потужностей”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

поширити новину: